יום שני, 19 בינואר 2015

מה הקשר בין סדאם חוסיין, כוס חלב, והטאבלט של הילד ?

                                                          
זוכרים שבשנת 1991 התקבצנו בחדרים האטומים, וחששנו מאוד מהטילים הכימיים של סאדם חוסיין? עד היום אני מתלבט מה לעשות עם עודפי המאסקינגטייפ שנשארו אצלי . אחד מהחומרים הכימיים שחששנו ממנו היה גז עצבים מסוג "סארין".

   מה בעצם עושה גז סארין? גז זה, משבש את פעילות המוליך העצבי שנקרא "אצטיל-כולין". כל תנועה בגופינו, מחייבת שחרור של אצטיל-כולין, שהוא המתווך העיקרי להעברת אינפורמציה אל השרירים. אצטיל-כולין מצוי במוח, והוא משפיע על הזיכרון, כושר הלימוד, השינה, התיאבון, והנטייה לתוקפנות. אסור שיהיה מצב של עודף.

   קיים בגוף אנזים "אצטיל-כולין אסטראז", שמפרק את האצטיל-כולין, ובכך - מונע מצב של עודף. ברגע שיש עודף גבוה – נוצר ריגוש גבוה בשרירים, והם אינם משתחררים. בסופו של תהליך, נגרם שיתוק, ומוות מחנק. (מעכבי אצטיל-כולין אסטראז משמשים גם, כחומרי הדברה לחרקים ).

גם כשאנחנו חשופים לקרינה בתדר גבוה, מטלפון אלחוטי, טלפון סלולרי, ראוטר (נתב) אלחוטי, או טאבלט (בשידור אלחוטי), משתבשת פעולתו של האצטיל-כולין, אם כי בכיוון הפוך. תוך כמה דקות מרגע החשיפה, מתרחשת ירידה חדה ברמתם של המוליכים העצביים - אצטיל-כולין, סרוטונין דופאמין, ועוד.

   מה עושה לנו ירידה חדה ברמתם של מוליכים עצביים אלו ? אם נעיין בספרו של ד"ר אריק ברוורמן, "הכימיה של המוח ובעיות בריאות נוספות", נמצא כך:

   ירידה ברמת אצטיל-כולין, גורמת להתיבשות המוח והמפרקים. המפרקים היבשים אינם מקבלים סיכה, ונוצרת דלקת מפרקים. המוח מאותת לפירוק מאגרי סידן מהעצם. נוצר דילדול עצם (אוסטאופורוזיס), ובשלב מאוחר יותר, עולה הסיכון לשברים בעצמות.

   חוסר בסרוטונין קשור לתופעות הבאות: סכרת מסוג 2, אנורקסיה, בולימיה, והתמכרות למין, וכמו כן, להשתוקקות וצורך בסוכר, וכמובן להשמנה. כ-שליש מילדי הגן בישראל, נמצאים בעודף משקל. (אם אדם נמצא בעודף משקל של 5 ק"ג, הגוף מיצר פי 2 אינסולין. אם עודף המשקל הוא של 25 ק"ג – הגוף מיצר אינסולין בכמות של פי 100. לבסוף - המערכת תקרוס, ותתפתח סכרת ).

   חוסר בדופאמין גורם לחוסר שליטה על הרצונות הפנימיים, להתמכרות ביוכימית למגוון חומרים, כגון, סמים אלכוהול, וסיגריות, להשמנה, ולפרקינסון. מחלת פרקינסון גורמת לא רק לשינוים באיכות התנועה, אלא גם לירידה בכושר החשיבה.

   מה עוד גורם לדילדול העצם (אוסטאופורוזיס) ? נכון ! חלב.

בחלב ניגר יש עודף זרחן (חומצי), יחסית לסידן (בסיסי). הגוף מנסה לאזן את היחס בין חומצה לבסיס, ומפריש את הסידן מהעצמות, על מנת לנטרל את החומציות, וזה הקשר בין סדאם חוסיין, כוס חלב, והטאבלט של הילד.


עוד בנושא קרינה, תוכלו למצוא בבלוג שלי :http://readrad.blogspot.co.il שתפו מידע זה בקרב יקירכם.                                                                                                                              תודה.

.


.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה