יום חמישי, 18 בפברואר 2016

ברוכים הבאים לשערי הקידמה


מהעיתונות: אחת החברות הסלולריות השיקה היום נתב אינטרנט ביתי, שפועל על אינטרנט סלולרי. (דור רביעי של הסלולר. קרינה משופרת!).


   כלומר, אם מישהו חושב, או מדמיין, שאנחנו נישאר בתקופת האבן, עם האינטרנט החוטי (שהגלישה בו יותר טובה) – יש לו טעות! אנחנו נתקדם עם הטכנולוגיה, ונרכב על גלי הקידמה, ועל גלי הקרינה הסלולרית, עד... שבסוף...נגיע לקרינת ה- CT, ונוכל לנוח סוף סוף במחלקה האונקולוגית בלי השטויות שלכם... ואם אתם השכנים שלנו, חושבים שתימלטו מהקידמה – לא ולא! הקרינה של הראוטרים המשוכללים שלנו עוברת דרך הקירות, וגם אתם תוכלו לזכות במעט קידמה.

וכך, כותב עמיר בורנשטיין, באתרו "ללא קרינה בשבילך" (http://www.norad4u.co.il/knowledge-h/studies-h)
ניסוי השפעת קרינה על תאי דם אנושיים
לפני מספר שנים נתקלתי במאמרים ותמונות מניסויים ובדיקות של דם אנושי לאחר חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. מאז אני מחפש סרטון וידאו ברור, קל ופשוט להבנה ובאיכות טובה שיתעד ויסביר את הניסוי.
הוידיאו המצורף שנוצר על ידי ד"ר מגדה חוויס מהחוג למדעי הסביבה באוניברסיטת טרנט , אונטריו קנדה (Environmental & Resource Studies, Trent University, Peterborough, ON, Canada ), הוא הטוב ביותר שראיתי עד היום. הוא קצר, ברור, מלווה בהסברים טובים וקלים להבנה, ומכיל תמונות וקטעי וידאו מהניסוי עצמו.
קטע הוידאו מראה ומסביר מה קורה לתאי דם אנושי בחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית ממחשב ומטלפון אלחוטי. תוצאות הבדיקה מראות באופן ברור את השוני שחל בתאי הדם ויכולות להסביר חלק מהתסמינים של חשיפה לקרינה ורגישות לקרינה.


Dr Magda Havas about "Live Blood Analysis"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה