יום ראשון, 1 במרץ 2015

אבא, אמא, תגלו את הנחש, ותברחו מגן-עדן

אבא, אמא, תגלו את הנחש, ותברחו מגן-עדן

   "האחראי על הבטיחות בבתי הספר, לא יושב פה. המשרד שלו עבר ל...".  אמר לי הארכיונאי. טוב; הלכתי לחפש את המשרד שלו. בדרך - אני עובר ליד גן ילדים. אני רואה ממול הגן, תורן של אנטנות (אחרי שנהפכים לרגישים לקרינה – רואים במרחב רק אנטנות). אני מודד, ומגלה קרינה של 5, ואפילו 6  מיליוואט למ"ר, אני יודע, שאסור לילדים בגן זה, לצאת ולשחק בחצר. דיווחתי על כך לאחראי הבטיחות.
   ...כל היום מנקרת בי המחשבה; איך זה, שהבריאות, (ואולי גם החיים) של אותם ילדי הגן שראיתי – תלויים במקרה? במקרה - נהפכתי לרגיש לקרינה, והתחלתי למדוד קרינה.  במקרה – עברתי שם, וגיליתי קרינה מסוכנת. ככה זה צריך להיות? האם גורלם של ילדים צריך להיות  תלוי בשרשרת מקרים סתמית שכזו. אסור שזה יהיה כך!
   בסרטון שמצורף לפוסט זה, משתתפים בחורים מאוד אינטליגנטים. (בטח יותר ממני). בחורים נבונים וחכמים. הבחורים -  כולם מהנדסים. הבחורה – סטודנטית למדעי המוח. ובכל זאת, לפני שהבאתי להם את מה שאני חושב על קרינה - היה להם רק מושג קלוש ביותר בנושא.. משהו....משמועות...שקראו פה ושם. גם אחרי שדיברתי אתם, אני מוצא אצלם קושי גדול להתחבר לנושא. יש  נכונות מסוימת לשמוע... אבל לא  לשנות אורחות  חיים בצורה משמעותית. הסיבה לכך היא, שהפער בין המקובל בחברה שלנו (כולם מחוברים לסלולרי וגולשים באלחוטי) למה שמחקרים רבים מאוד מזהירים ממנו, הוא כל כך גדול, שקשה לאנשים לשמוע, להאמין, לקבל, ובוודאי שלא – לשנות הרגלים. כאמור, אני מדבר על אנשים נבונים וחכמים מאוד. (במאמר מוסגר, אני מתנצל על איכות הסרטון. כמו כן, חוץ מהמסר הכללי, אני רוצה להוסיף, שגם אם אתם צמודי-סלולר-מחובר, הרחיקו אותו מגופכם ככל האפשר. זה מקטין משמעותית את הקרינה).

   איך זה באמת יכול להיות, שאנחנו כל כך בורים בענייני קרינה? הרי קרינה מביאה עלינו מחלות איומות, ומוות בייסורים?

   המיצג השקרי  שבנו חברות הסיגריות באמריקה, במאה הקודמת, שגובה כיום את חייהם  של כ-400,000  איש בשנה בארצות הברית, דומה מאוד לתרמית פושעת זו.
   החברות הסלולריות הגדולות בעולם, ומשתפי הפעולה שלהן, מקיימות קמפיין הרגעה, מפני נזקי הקרינה, והן מגובות ביועצים, ביחצני"ם, ובקשרי הון-שלטון. משרדי הממשלה הקשורים אתן, מייצרים עמימות ביחס לקרינה, ומכחישים את הנזק בבתי המשפט.

   יסודות  השקר והרמייה  בתקנים של הקרינה, נובע בבסיסו, מהמלצות הועדה הבינלאומית לבטיחות קרינה בלתי מייננת, שראשי התיבות של שמה, הן ICNIRP. אם נתמצת את הסיפור בקיצור נמרץ, הרי שלארגון זה (ICNIRP) אין שום סמכות או תוקף משפטי או מדעי. והיא אינה כפופה לשום גורם ציבורי. הם הביאו לעולם את הרעיון של "הקונצנזוס החומני", שיצרו בניסוי מפוקפק. רעיון זה טוען, שמה שלא מחמם את הרקמות – לא גורם לנזק. ארגון זה היה קשור בקשרי שוחד ושלמונים לחברות שמכרו חשמל וסלולר. כל מחקר שטען אחרת מגירסתם - הם עיכבו וסירסו, והעלימו במידת האפשר. הם ידעו בוודאות על נזקי הקרינה, היות ושניים מראשי הארגון היו קשורים לפיתוח נשק המבוסס על קרינה. למרות זאת, הם קבעו שהתקן המותר לחשיפה בתדר גבוה, הוא 4,000 מיליוואט למ"ר, ובתדר נמוך – 1,000 מיליגאוס.
 
מה קורה בישראל?

לשדה מגנטי  בתדר נמוך  (קרינה משנאים , ארונות חשמל, וקווי מתח גבוה)– עד היום אין תקן. המשרד להגנת הסביבה ממליץ שלא לעבור  מעל 2 מיליגאוס בחשיפה ממושכת. (אנו יודעים ש- 2 מיליגאוס בחשיפה כרונית, יגדילו  פי 2 את הסיכוי לקבל סרטן).
לקרינה בתדר גבוה  (סלולרי, וויפיי, ועוד) – ישראל לקחה "רק" 10% מה-4,000 שקבעה ICNIRP, שזה 400 מיליוואט למ"ר, אבל בדור השלישי של הסלולר, ישראל העלתה את התקן ל-1,000.
   אנחנו יודעים ממחקרים, שכבר בקרינה של 1.3 מיליוואט למ"ר, נגרמת ירידה בגדילה של תאים בגוף האדם.
    אנו יודעים ממחקרים, שכבר בקרינה של 3 מל"ל, קיימת פגיעה בפעילות המוטורית, בזמן תגובה, בזיכרון ובתשומת לב של ילדי בית ספר.
   אנו יודעים שקרינה בחשיפה תעסוקתית, ברמה של 10 מל"ל, גורמת לכאבי ראש, סחרחורות, עצבנות, עייפות, חולשה, נדודי שינה, כאבים בחזה, קשיי נשימה, ובעיות עיכול.
   אנו יודעים שקרינה ברמה של 25 מל"ל, גורמת לשבירת מחסום דם מוח, המציפה את המוח ברעלים. (אגב, יש מימצאים המראים שמחסום דם-מוח נפרץ גם ברמות קרינה נמוכות).

ועתה, אנחנו מתקרבים לשאלה: איך זה שאני, וכל מי שיפתח אינטרנט, ויקרא מחקרים בלתי תלויים (לא מחקרים שמומנו בכסף סלולרי), ימצא בקלות רבה את כל רשימת הנזקים, התסמינים, והמחלות האיומות שקרינה מביאה, ואילו הרשויות בישראל – לא יודעות  מאומה??
     איך זה שאף אחד מהאזרחים (למעט מי שלצערנו, נעשה רגיש לקרינה) לא יודע כמעט מאומה על קרינה ??  אנשים מקבלים מחלות לב, כלי דם, מפרקים, עצבים, כליות, סוכרת (כן, סוכרת),  ולא חולמים אפילו שזה יכול להיות קשור לקרינה. אנשים חווים דיכאון, זעם, הפרעות קשב וריכוז, התמכרויות, נטייה לאובדנות (!), וכלל לא מקשרים את זה לקרינה! אנשים (ונשים) נקלעים למצבי חוסר פוריות קשים מאוד, ולא חושדים בקשר האפשרי, בין זה לקרינה.
   אבות ואימהות גורמים  לבנותיהן עקרות, ונזקים גנטיים עתידים לצאצאים (אוטיזם, פיגור, ועוד) , וכל זאת - בגלל מתן אפשרות לילדה לגלוש באינטרנט בטלפון סלולרי, טאבלט אלחוטי, או סתם על ידי שנאי שנמצא בתקע, ליד הראש של הילדה בלילה, והם לא יודעים ולא ידעו לעולם את הקשר בין הדברים.
   קראתי כתבה קורעת לב על ילדה שהחלימה זמנית מלאוקמיה (לאוקמיה לפעמים חוזרת, ועלולה לגרום לעקרות), וההורים סיפרו בגאווה, שביתם מחלימה, ו"היא כבר מדברת  בוואטס-אפ עם החברות".  הם בוודאי  לא מבינים מה זה קרינה.
   כספים רבים נשפכים על העלאת המודעות לגילוי מוקדם של , סרטן השד, סרטן הערמונית והמעי הגס, וזה מאוד חשוב, אבל לקרינה יש חלק לא מבוטל בהופעתם. מליארדי שקלים נשפכים בעולם על ויטמינים נוגדי חימצון, בזמן שהקרינה - מציפה את הגוף ברדיקלים חופשיים, שמכלים חיש-קל את מאגר נוגדי החימצון.
   אני רואה אימהות, שעושות שמיניות באוויר, כדי לתת לתינוקם מזון איכותי, ובד בבד, מניחים אותו בקידמת הרכב, (שהוא חלל מתכתי סגור),כשראש התינוק נמצא  20 ס"מ ליד המכשיר הסלולרי המותקן בדיבורית, המחובר גם לבלוטוס !  אולי מוטב להן כבר, לרשום את התינוק למחלקה האונקולוגית.

   אנחנו חיים בגן-עדן של שוטים. הנחש – לא רוצה שנאכל מעץ הדעת. אם נאכל מעץ הדעת – נברח מגן-עדן זה, ואנו נהיה אלה, שנשכין בפתחו את להט החרב המתהפכת, כדי שלא לשוב אליו לעולם.
   אנו צריכים למצוא את הנחש. הפוליטיקאים – אם תיקחו אותם לשיחה מלב אל לב בנושא קרינה – ינעצו בכם עיני עגל. רובם באמת  לא מבינים כלום בקרינה.
   איך זה שמועצת אירופה המליצה בשנת 2011, על הורדת התקן לקרינה בתדר גבוה, לרמה של 1 מיליוואט למ"ר, ובצרפת, כבר מימשו את זה, ואילו בישראל הוא עומד על  1,000 ?  איך זה שאנחנו חכמים יותר מהרוסים, מהאיטלקים, מהסינים? יש משהו שאנחנו יודעים, שהם לא ?
   איך זה שיש מקומות בעולם שאסרו על הכנסת ויי פיי בבתי הספר, ואילו אנחנו – חכמים יותר ?
   איך זה, שמשרד החינוך, שטען בעבר, שאין להכניס שום קרינה  אלחוטית לבתי הספר, מעודד כיום הכנסת טאבלטים וראוטרים אלחוטיים לכיתות ? אותו משרד, שנסמך על יועצים שמצדדים ב"זהירות המונעת", (כיוון שאין לשער  עדיין במדויק את הנזקים העתידיים), אותו משרד – מכניס קרינה מסוכנת לכיתות, תוך כדי הסברים מתפתלים, מתחמקים וערפיליים.

   לגבי משרד החינוך, דעתי האישית היא, שאין גוף בישראל שגורם יותר ממנו, נזק נפשי, מנטלי ופסיכולוגי לילדי ישראל, וממילא לאזרחי ישראל. משרד החינוך – למרות הצהרותיו – מלמד את הילדים שההערכה נמצאת בחוץ, בציונים ובהישגים, והפנים – הלב, הרגש, הייחודיות – הם גורמים מפריעים לרכבת ה"הישגים" להגיע ליעד. כמעט כל ביטוי של ייחודיות – נקצר במאכלת המשמעת, שהכרחית להחזיק 35 ילדים בכיתה צפופה ללא תנועה, תוך כדי לימוד בצורה, ששירתה את צרכי המהפכה התעשייתית לפני עשורים רבים. ילדים רבים, גומרים את בית הספר עם תחושה פנימית, שהייחודיות והיצירתיות והנטיות שלהם לא מעניינות איש, במקרה הטוב, ובמקרה הרע – ממיטים עליהם עונשים וכפייה. אם כמות עצומה של ילדים נוטלים ריטאלין, שהוא בעצם כדור פסיכיאטרי, אז למי כאן יש בעיה פסיכיאטרית, לילדים או למערכת ? ילדים רבים יוצאים ממערכת החינוך נכים בנפש, ומסורסים ברגש, וכל המשך חייהם מוכתב בהתאם.
   חלילה לי להטיל דופי בעובדי החינוך הנפלאים, העושים (ברובם) מלאכה מצוינת, גם בקרב המנהלה יש אנשים מצוינים, אבל המערכת ככללה - מערכת החינוך - כגוף דינוזאורי,  בירוקראטי, נוקשה ומיושן, מאובן ואטום – גורמת נזק בל יתואר לילדי ישראל, וממילא, לאזרחי ישראל.
   אותה מערכת, מנסה להכניס קרינה מסוכנת לכיתות, ומנסה לשכנע כעת עת בג"ץ, לתת יד לניסוי המסוכן הזה. מה יעשו שופטי בג"ץ? הם יגידו: "אין לדיין אלא מה שעיניו רואות", ויבקשו חוות דעת ממומחים. יתכן שיהיו אלה  מומחים אשר קוראים מחקרים בלתי תלויים, כאלה שאפשר למצוא מאות מהם  באינטרנט, ויתכן שיהיו אלו מומחים שגדלו על ברכי INCRIP. ימים יגידו.
 מי ינצח ? אתם שואלים ?  הסבל.
   ככל שיתרבו הרגישים לקרינה – רמות  הקרינה בתדר גבוה ובתדר נמוך, ילכו ויפחתו  בחיינו. (גם פרוייקט חישמול הרכבת, בן 14 מיליארד ₪ - ירד לטמיון, אם לא יתאים את עצמו לעידן הבא, שיהיה נקי מקרינה).
   משרד החינוך – יתפתל ככל שיתפתל – ייעתר לבסוף מחוסר ברירה, לדרישת ההורים, ולסבלם של הילדים.
   האנטנות, שאתם (לא) רואים כיום במרכזי הערים, ממול לבתי ספר וגני ילדים ומגורי אדם – יסולקו אחר כבוד. תקן הקרינה - ירד גם ירד. עוד בזמנינו.
      לפי מה שפורסם בימים אלו, אין לאזרחים שום השפעה על ההחלטות בכנסת. כ- 50% מההשפעה – נתונה בידי הלוביסטים. ברור שלא נמצא לוביסט שיילחם בקרינה, היות ואין פה רווח כלכלי. עלינו לטכס עצה, איך לקדם את המערכה.
   מה עלינו לעשות ? לאכל מעץ הדעת, לצבור ידע רב, ובמקביל - לגלות את הנחש. לגלות ולמצוא מי הוא זה, ואי זה הוא, או הם, האחראים למדיניות של הרדמה מתמדת של המודעות הציבורית, וקיומם המתמשך של תקנים מסוכנים ורצחניים אלו, ולפעול בהתאם. אז – נוכל לברוח מגן-עדן של שוטים זה, שבו אנו נמצאים היום, ולצאת לחיים.


                                                              אודה אם תשתפו זאת בקרב יקיריכם.
         
                                 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה