יום שני, 21 בדצמבר 2015

האם המונים החכמים יאפשרו לנו לגור ברחוב??


האם המונים החכמים יאפשרו לנו לגור ברחוב??
(פוסט זה כתוב בלשון זכר אך ורק מטעמי נוחות)
  
   תחשוב שאתה איננו.
   הכל – כל מה שקורה – ממשיך לקרות. בבתי הקולנוע - ממשיכים להציג פרקים חדשים של "מלחמת הכוכבים". בימי חמישי – ממשיכים לרקוד במועדונים. על כל 3 מוכרי פלאפל בינוניים – אפשר למצוא אחד מצוין. בר רפאלי ממשיכה לדגמן. אהבות חדשות מופיעות, וישנות מתחדשות. השקיעות זורחות, והזריחות שוקעות... אבל אתה... איננו. אתה לא פה. אתה פשוט מת. החגיגה ממשיכה בלעדיך. לא חבל?
  זה ממש יכול לקרות לך. לפי מחקרים, אנשים רבים מתים בגלל קרינה אלקטרומגנטית. כל  (!) מי שחלה או נפטר – היה בטוח לפני כן, שזה לא יקרה לו.

   בישראל מתחילים כיום להכניס עשרות אלפי מונים חכמים לבתים. לאט ובשקט, פורסות חברת החשמל, המים והגז את המונים בבתי המגורים  (המונים הללו נפרסים בכפיה).המטרה היא, שהמונים ישדרו לחברות בכל רגע נתון את כמות הצריכה שלכם של החשמל, מים והגז.
   במקום שחברת החשמל, מים והגז ישתמשו בתקשורת קווית רגילה, הם החליטו בלי לשאול את התושבים להשתמש בתקשורת אלחוטית (או בתקשורת על גבי רשת החשמל שיוצרת "חשמל מלוכלך", המסוכנת אף יותר). ממה שאנחנו מכירים בארה"ב, קנדה ואוסטרליה – אנשים רבים נפגעו, חלו ומתו ממונים אלו.

   אפילו ד"ר סטליאן גלברג, האחראי על הקרינה במשרד להגנת הסביבה  (והוא אדם השייך למימסד !) – אמר בראיון לפני כ-3 חודשים, שאם יוכנסו המונים האלחוטיים (מים, גז וחשמל), קרינת הרקע הכללית תעלה ב- 20 אחוזים.
   בואו נדבר על מוני חשמל. אם יכניסו למשל מונה אלחוטי לשעון החשמל בבית שלך – לא תוכל להתנגד ולהסיר אותו. יש סיכוי רב שתחלה, (או "רק" תיהפך לרגיש לקרינה), וסיכוי לא פחות גדול – שתמות טרם זמנך. (אני משתדל לדבר בצורה פשוטה).

   אם לא נשכיל לסכל את כוונת הרשויות להכניס מונים אלחוטיים – כל מי שייפגע ויחלה – יאלץ לעזוב את הבית, אבל גם ברחוב הוא לא יוכל לגור, כי  כל הערים שלנו יהיו נגועות בקרינה. כל שטח בנוי – יהיה רווי בקרינה מסוכנת. אגב, גם כיום – הערים שלנו מרושתות באנטנות פולטות קרינה. אם  נציץ במפת  האנטנות של המשרד להגנת הסביבה, ונבחר סתם, לדוגמה,  את העיר פתח תקווה. נוכל לראות כמה אנטנות יש שם, ונבין את חומרת המצב.


   למונים אלו יש חסרונות נוספים: חוסר כדאיות כלכלית, חשבונות מנופחים (ידידה שלי  מגבעת עדה מספרת לי: "התקינו לי מונה חשמל אלחוטי, ולשכן שלי לא, כי הוא נעדר מהבית לזמן ממושך. פערי החשבונות שלי ושלו – מדהימים), סכנות שריפה, פגיעה בפרטיות באמצעות מכירת מידע על המשתמש לגורם שלישי, ועוד, אבל היום נדבר רק על קרינה.
   אם תצפו בסרטון הבא, תוכלו לראות, שהקרינה ממונה חשמל אלחוטי, עומדת על  כ- 1,400 מיליוואט למ"ר. המונה משדר לפרקי זמן של 5 שניות כל 3 שניות של המתנה. מדדתי רמות קרינה הרבה יותר נמוכות ממכשירי טלפון סלולרי ממוצע, ואפילו מתרנים של אנטנות סלולריות (במרחק של 100 מטרים. כמובן, שאנטנות משדרות בטווח תדרים גדול יותר). גרוע מכך; השידור הוא בפעימות, ודבר זה מטריד ופוגע באופן מיוחד במערכת העצבים של האדם. הדבר משול לאזעקה שמייללת כל כמה שניות, במשך כל היממה. אנחנו לא שומעים את זה, אבל מערכת העצבים שלנו חשה היטב.
   
   נביא מלים ספורות מדבריו של ד"ר זמיר שליט"א: כבר ברמות נמוכות - הקרינות מפעילות בתוך דקות גנים קדם-מסרטנים (הפעילים בחלוקות התאים), גורמות לאיבוד יוני סידן (+Ca2) מתאי העצבים, וכתוצאה מכך לירידה תלולה ברמת המעבירים העצביים (neurotransmitters), כגון אצטילכולין סרוטונין, דופאמין ואחרים, ובכך, גורמים קשיים להעברת הסיגנל החשמלי בין תאי העצבים, לשיבושים בתיפקוד העצבים ובפרט המוח, ולירידה ביצירת הורמונים, כולל הורמון השינה (מלטונין). הקרינות גורמות גם לעליית גורם קרישה בדם, וליצירת רדיקלים חופשיים בעודף. (http://www.zamirshalita.com/rf-hazards).


   הנה הסרטון שצילם עמיר בורנשטיין (כותב הבלוג "ללא קרינה בשבילך", בקישור: http://norad4uhot.co.il.blogsp/.  אגב, בבלוג זה ניתן למצוא קישורים להתמודדות ראשונית האפשרית עם בעיית המונים !)
   אם חלילה תיפגע מהקרינה ותחלה – תוכל תמיד לטעון (ובצדק) – לא ידעתי על זה כלום. הרשויות לא הזהירו אותי. לא האמנתי שאחראים על בריאות הציבור ימכרו אותי ללוביסטים... ועוד.  הטענות שלך יהיו מוצדקות, אבל... זה כבר לא יעזור לך. לא תוכל לגור בבית שלך... וגם לא ברחוב. ואם חלילה ... תעבור לעולם הבא, אזי כל מה שקורה כאן – ימשיך לקרות. החיים  יתנהלו כרגיל,  אבל בלעדיך, וזאת, בגלל שמישהו (הרשויות) שהיה אמור לשמור עליך מהקרינה – מעל בתפקידו.
  
(מי שמתעניין איך בעצם הקרינה מזיקה לנו - פירטתי על כך בעבר בקישור: http://readrad.blogspot.co.il/2015/07/blog-post_30.html )

לסיום, אביא תמונה מצמררת,  על מה שעוברים אנשים בעקבות התקנת המונים חכמים. סיפורי הסבל והייסורים שלהם מתוארים  היטב ומסופרים אחד אחד, בשימוע המדהים במישיגן (4 שעות !),  בסרטון שלפנינו (שהביאה איריס עצמון):תגובה 1:

  1. מעניין לקרוא את הכתבה הבאה של ד"ר מעין ברנע-זהר, אשר התפרסמה באתר של מכון דוידסון, הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע ב-8 ספט' 2016. כתבה דנה ב"רגישות יתר לקרינה אלקטרומגנטית". הנה הלינק: https://goo.gl/5GkWF2

    השבמחק