יום ראשון, 24 בינואר 2016

לא נעים לי להגיד את זה... אבל משרד החינוך מרמה אותנו

וכך, כותבת לי אמא: ...ולגבי חוזר מנכ"ל הוא מאפשר לילדים עד כיתות ג להיות עד 3 שעות בשבוע עם ווי פיי....

   וזו תשובתי: שלום דפנה (שם בדוי). משרד החינוך מרמה אותנו. הוא אומר ומצהיר בחוזרי מנכ"ל, שיש להעדיף בכיתות תקשורת קווית, ורק במקרה שיש בעיה בטיחותית - תהיה תקשורת אלחוטית, ובפועל, הוא מכניס ודוחף תקשורת אלחוטית, וגם לא אוכף את השבתת וכיבוי הסלולרים של הילדים והמורים (ובל נשכח, שהסלולרים  גם מחוברים לווי פיי ואינטרנט כל הזמן).
   האחראית על הבריאות בישראל בנושא קרינה - פרופ' סיגל סדצקי, הודתה לאחרונה, שתקן הקרינה - לא רלוונטי כלל לנושאי סיכוני מחלות, אלא רק להשפעות חימום (לשמוע ולא להאמין !).  יש עוד התנהלויות מזעזעות בקרב מקבלי ההחלטות בנדון. משרד החינוך - לא מבין  בכלל, שהמדיניות שלו בנושא קרינה בכיתות, תוביל למצב שבו הורים ישבו  ימים ולילות במחלקה האונקולוגית ליד הילדים שלהם, ולא תמיד יוכלו להושיע אותם !  גם בנוגע לקרינה מארונות חשמל - משרד החינוך יודע ומכיר את חלק מחומרת הבעיה - ועושה מעט מאוד. ילדים נחשפים לסכנת  לוקמיה, גידולי מוח, ועקרות (אצל בנות). משרד החינוך נגוע בבורות חמורה בנוגע לנזקי קרינה, בניגוד אינטרסים, במקבלי החלטות שסופרים ציונים והישגים (שלא קיימים) במקום לספור ילדים חולי סרטן. משרד החינוך נגוע בבירוקרטיה מטורפת (תנסי להעביר במשרד החינוך, טופס כלשהוא, ממחוז מרכז למחוז צפון, ותביני את עומק הביצה). אין לי דרך מתונה יותר לתאר את זה. משרד החינוך מרמה אותנו. משרד החינוך מכסה את עצמו בניסוחים מעורפלים (תעייני בחוזרי מנכ"ל, ותראי) ושולח ילדים לבתי חולים. אל תסמכי על משרד החינוך. תסמכי על האינטואיציה שלך.
   היום, (יום שני) אמור להתנהל דיון בכנסת בנוגע לווי פיי בכיתות (אלא אם השלג ימנע זאת).
להלן הקישור לדברי פרופ' סיגל סדצקי:

https://youtu.be/dGq28278Pt0

...ופרופ' זמיר שליט"א מוסיף ואומר:
...לגבי WIFI, גם המדידות - לא שוות הרבה,  כי מכשירי המדידה מודדים רק עד תדר של 2.4 ג'יגה הרץ, ולא מודדים תדרים גבוהים יותר שמשודרים ב WIFI. נוסף לכך, הם מודדים את התדר החזק מבין התדרים המשודרים, ולא את כולם, וגם, מכשירים מדידה אלו דוגמים עד 150 פעם במילי-שנייה, לעומת עד 3,000 פולסים שיש בשידור!!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה