יום שישי, 20 בנובמבר 2015

איך מבשלים סרטן?


זה העלון שמחולק בימים אלו בשכונות של מערב חדרה:

9.11.2015
בס"ד
לכל תושבי השכונה שלום.
   כבר שנים רבות ניצבות אנטנות סלולריות כאן, בשטח הפתוח, מול שכונת אפרים, ושכונת גבעת בוסל. האנטנות מקרינות ללא הרף את בתי התושבים, וגם את  בית ספר שירת העשבים (עמל ב' הישן), שלומדים בו  כ- 200 תלמידים ואנשי צוות.
לפי המדידות, האנטנות האלה מקרינות (לפחות) בעוצמה של 20 מיליוואט למ"ר, שזה בהרבה יותר מאנטנה ממוצעת. אנחנו מכירים מחקרים רבים על הנזקים הבריאותיים שגורמות האנטנות. אנחנו יודעים שכל מי שגר ברדיוס של 350 מטר מאנטנה סלולרית – הסיכוי שלו לחלות בסרטן גדול פי 4, ואצל נשים – פי עשרה, וזאת, ע"פ מחקר בישראל , שעשו  ד"ר דני ורוני וולף, על אנטנות בנתניה.
    כל מי שיפתח בגוגל ויקרא על הסכנות והמחלות שגורמות האנטנות -  יבין עד כמה חמור המצב. לפי מאות מחקרים - גם קרינה נמוכה – מזיקה מאוד ! החברות הסלולריות אומרות "יש לנו אישור". "רמת הקרינה עומדת בתקן". אנחנו יודעים, שהתקן בישראל גבוה מאוד (מותר להקרין עד 1,000 מיליוואט למ"ר), בזמן שמדינות רבות באירופה לא חולמות אפילו על רמה שכזו.  בזלצבורג  ובצרפת – הורידו את התקן ל- 1 מיליוואט למ"ר !! אנחנו גם יודעים, שמסביב לכל אנטנה – יש "צבר סרטני" שמשמעו- תחלואה גבוהה בסרטן, ולא רק סרטן.
  אנחנו גם יודעים (הכל מופיע באינטרנט) שקרינה סלולרית גורמת למחלות אחרות: סוכרת, מחלות לב, ניוון עצבי,  שבץ מוחי, מחלות כליות, ומפרקים, בעיות התנהגות אצל ילדים, פגיעות גנטיות, מומים מולדים, ועוד ועוד. הכל כתוב. רק לפתוח ולקרוא.
   אנטנות אלו מורידות את ערך הדירות החשופות להם בכ- 15%, אבל החמור הוא – שהן מסכנות את בריאותינו, ובוודאי את הילדים שלנו. לילדים יש גולגולת דקה, שסופגת קרינה הרבה יותר ממבוגר, ולכן הנזק שנגרם לילדים – הרבה יותר חמור.
   השטח הפתוח מיועד לבנייה למגורים, ולכן, בכל מקרה האנטנות לא יוכלו להישאר שם (תורן אנטנות  חייב להיות רחוק לפחות 100 מטר מבתי מגורים), אז למה שנספוג בינתיים עוד ועוד קרינה? מי יחזיר לנו את הבריאות?  האם רווחים כלכליים של חברות סלולריות מצדיקות שיהיו בינינו יתומים? הורים שכולים? ילדים עם נזקים גנטיים שנצטרך לטפל בהם כל החיים שלנו? והכל בשביל כסף?      לא ולא ולא !
   אנחנו אמנם חלשים כבודדים, אבל אם נתאגד ונתאחד – אף אחד לא יוכל לנו !  שום חברה או תאגיד או גורם אחר – לא יעמוד מול אזרחים מאוגדים ומאוחדים. שנים שתקנו, והאמת היא, שגם לא הכרנו מספיק את הסכנה החמורה של הקרינה, אבל היום – כל הידע גלוי. את הפגיעה בבריאות שספגנו עד היום – אין להשיב, אבל  כל יום שעובר – מוסיף  נזק בלתי הפיך לנו ולילדינו.  אם בשכונה שלנו קיים כבר וועד – מצויין ! אם אין עדיין וועד – בואו נקים אותו מיד. נרחיק את האנטנות, ונעצור את הנזק. נשקיע מחשבה, ונפעל באומץ ! אף אחד לא יעמוד מול אזרחים מאוגדים !
העירייה אומרת: "האנטנות  באישור". לאף אחד אין אישור לפגוע בבריאות  ובחיים שלנו ושל ילדינו.     
                    לא לאנטנות ! לא לקרינה ! לא לסרטן !


איך מבשלים סרטן?

האם יש מחקרים המוכיחים את נזקי הקרינה?
קיימים מחקרים רבים מאוד, המוכיחים באופן ברור,  שהקרינה האלקטרומגנטית כמו זו הנפלטת מהאנטנות הסלולריות, פוגעת בכל מערכות הגוף. הקרינה  פוגעת ב-DNA שבתוך התאים,  במחסום דם-מוח, במערכת החיסונית, באיברי הרבייה ובזרע, במערכת העצבים, ובלב. קרינה  גורמת ומאיצה התפתחות סרטן וגורמת לפגיעות קוגניטיביות מרובות כגון בעיות בזיכרון, פגיעה ביכולת החשיבה, בעיות בריכוז (ADHD) ובעיות בריאותיות חמורות אחרות.
 החברות הסלולריות תמיד אומרות, שהן עומדות בתקנים (זה נורא קל לעמוד בתקן כל כך גבוה), ו"שיש מחקרים לכאן ולכאן",  ושעדיין "לא הוכח עדיין קשר אפשרי בין קרינה לנזק בריאותי".  אנחנו יודעים שבכל מקום בעולם – יש "צבר סרטני" מסביב לאנטנות ! כמו שאנחנו מרגישים שהראש מתחמם בשיחה ממושכת בסלולרי, ואם אנחנו ממשיכים לדבר עוד ועוד - - אנחנו מרגישים כאב ראש – כך גם האנטנות,  שמקרינות אותנו כל הזמן, ויוצרות לאט לאט נזק ביולוגי, לנו ולילדים שלנו, שהם רגישים מאוד לנזקי קרינה בגלל שקיימת אצלם חלוקת תאים מואצת בשלב הגדילה, והמערכת החיסונית שלהם עדיין לא בשלה, והגולגולת דקה יותר, וחדירה יותר לקרינה.
ושם כתוב כך:  הדרך להילחם בהקמת אנטנה סלולרית, בתור דייר, היא לבצע את הצעדים הבאים:
1.       דבר ראשון לגייס את שאר הדירים בבניין ובשכונה.
2.       הקימו קבוצות בפיסבוק כדי לשתף את הדייירים בפרטים על המאבק.
3.       ערכו ישיבות דיירים וקבעו דרכים לניהול המאבק.
4.       חלקו תפקידים בין הפעילים כל שכל אחד יהיה אחראי על תחום אחד: תחום טכני, תחום משפטי, תקשורת, עבודה מול הרשות המקומית, עבודה מול הדיירים השונים,
5.       לפנות לפורום לסלולריות שפויה, אולי הם יכולים לעזור.
6.       לשכנע את הרשות המקומית לתמוך בדיירים. (לכתוב מכתבים או אימיילים לכל בעלי התפקידים בעירייה, כולל חברי מועצת העיר).
7.       לקחת עורך דין ולהגיש תביעה. יש לבסס את התביעה על כמה היבטים כגון ירידת ערך הדירות, או בשל חשש לפגעיה בריאותית (לכאורה אין צורך להוכיח מעל לכל ספק כי הקרינה מסוכנת,, די להראות שיש דעות כי הקרינה מסוכנת ולהעלות יסוד סביר לסכנה האפשרית ולהראות כי יש חשש אמיתי מהסכנה האפשרית) .
8.       להתחיל מעקב רפואי של כל הדיירים, להוציא סיכומים רפואיים, לבצע בדיקות רופא כלליות ובדיקות דם.  להודיע לחברת הסלולר על תחילת המעקב הרפואי. כבר קרה בעבר בעולם כי ברגע שחברת הסלולר הבינה שהחל מעקב רפואי אחר התושבים היא החליטה להעביר את האנטנה למסכנים אחרים. לא בטוח שזה יעבוד אבל זה יכול להצליח כי חברות הסלולר אינן מעוניינות בויכוח רפואי. כאשר יש סיכומים רפואיים וחוות דעת רפואיות של לפני ואחרי זה מכין אתכם לשלב הבא (תביעה משפטית) וחברות הסלולר ישתדלו לא להגיע אליו
לקריאה נוספת על נזקי קרינה, היכנסו לאתרים הבאים בGoogle:
1.       "ללא קרינה בשבילך". אתר שימושי ומקצועי מאוד.
2.       "קרינת רדיו ד"ר זמיר שליט"א". מידע רפואי מהמומחה מס' אחד בארץ לסכנות קרינה.

   כשאנו פונים לרשויות, אנחנו צריכים להסביר להם, שהתקן בישראל – לא מגן על האזרחים, אלא מגן על חברות הסלולר, ומאפשר להם להמשיך להקרין אותנו. כבר ב–2011 פירסם הפרלמנט של מועצת אירופה, מסמך ארוך לגבי קרינה סלולרית - והמליץ למדינות לשאוף לתקן העומד על מקסימום 1 מיליוואט למ"ר, כלומר תקן מחמיר פי 1,000 מזה של ישראל.
     לעירייה ולרשויות, יש קשרי גומלין ענפים עם חברות הסלולר. זה יכול לכלול השכרת שטחים ומתקנים, מכרזים, רכישת והתקנת ציוד, ועוד ועוד. לעירייה ולרשויות יש מנופי כוח והשפעה על חברות הסלולר. בעירייה ובמועצת העיר יש גם נבחרי ציבור שמאוד כועסים על המצב שבו דיירים וילדים חשופים לקרינה. בואו נעזור להם לעזור לנו.

לא באנו לחדרה, כדי להכיר את הלל יפה!
בחרנו את נציגינו בעירייה, לא רק בשביל לשמוע מהם  נאומים מכובדים ביום העצמאות.
 בחרנו אותם כדי שילחמו עבורינו! כדי שישמרו על הבריאות והחיים שלנו !


http://www.themarker.com/polopoly_fs/1.2477141.1415128943!/image/318478891.jpg_gen/derivatives/original/318478891.jpg
הנה סרטון המראה, איך אנטנות אלו מקרינות גני שעשועים, בהם משחקים ילדים יום יום:


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה